AGROFRIENDS
ТЕХНІКА
ЗАПЧАСТИНИ
СЕРВІС
м. Вінниця, пров. Грибоєдова, 17, офіси 11-12.

Випущений комп'ютер за $ 20

Китайські розробники представили одноплатний чотирьохядерний міні-комп'ютер - конкурента відомого «комп'ютера для гиків» Raspberry Pi і стоїть при цьому всього $ 20.
Китайська «малина»

Китайські розробники з Shenzhen Xunlong представили оновлений одноплатний міні-комп'ютер Orange Pi PC 2 - чотирьохядерний конкурент Raspberry Pi 3 коштує менше $ 20. Як пише TechRepublic, розміри комп'ютера не перевищують кредитної картки (85 на 55 мм), а важить він всього 38 м

У китайській розробки відсутній Wi-Fi модуль, що дозволило випустити його на ринок на $ 15 дешевше Raspberry Pi 3.

Міні-комп'ютер оснащений 64-розрядних чотирьохядерним процесором Allwinner H5, графічною системою ARM Mali-450MP, що дозволяє підключати його до 4K тілі -пріставкам, 1 Гб оперативної пам'яті DDR3, вбудованим мікрофоном, портами HDMI і AV, а також трьома портами USB 2.0 і одним micro USB, роз'ємом Gigabit Ethernet.

Наявність ІК-порту дозволяє управляти комп'ютером за допомогою пульта дистанційного керування. Що стосується зберігання даних, пристрій підтримує micro SD-карти місткістю до 64 GB. Комп'ютер працює через адаптер 5V / 2A.
Пристрій з відкритим кодом

За словами розробників, пристрій може працювати з образами Android, Ubuntu, Debian і Raspbian. Журналісти відзначають, що з комп'ютером буде комфортно розробникам, оскільки він оснащений 40-піновим роз'ємом, сумісним з Raspberry Pi.

«Що можна робити з Orange Pi PC 2? Використовувати як комп'ютер, бездротової сервер, запускати ігри, слухати музику, дивитися HD-відео, користуватися мобільної ОС Android, дряпати пристрій і багато іншого, тому що Orange Pi PC 2 є пристроєм з відкритим вихідним кодом », - додають розробники з Shenzhen Xunlong.

Orange Pi налаштували на Інтернет речей

Нагадаємо, «комп'ютер для гиків» Raspberry Pi побачив світло в 2012 р, за три роки було продано понад 4,5 млн пристроїв, після чого у його британських розробників з'явилися конкуренти в різних країнах світу: ODROID, Banana Pi, PandaBoard, Сubieboard , BeagleBone і ряд інших.
Китайська компанія Shenzhen Xunlong, в свою чергу, запропонувала користувачам міні-комп'ютер на базі двоядерного SoC Allwinner A20 - Orange Pi. Коштував він не більше $ 10 і позиціонувався, як ідеальний пристрій для використання в системах Інтернету речей.

Користувачі прихильно поставилися до міні-комп'ютера, зазначивши його можливість «емулювати старі консолі, грати, серфить в інтернеті з комфортом на вкладках повноцінного браузера і програвати відео з YouTube».

Замовити дзвінок

Вертикальні вкладки