AGROFRIENDS
ТЕХНІКА
ЗАПЧАСТИНИ
СЕРВІС
м. Вінниця, пров. Грибоєдова, 17, офіси 11-12.

Надтонкий телевізор LG Wallpaper OLED TV вийде в 2017 році

На сайті організації Wi-Fi Alliance з'явилася інформація про нові телевізорах LG на основі органічних світлодіодів (OLED): панелі, як очікується, вийдуть на ринок в наступному році.

Згадані серії телевізорів B7, C7, E7 і G7 з діагоналлю від 55 до 77 дюймів. До випуску готуються як традиційні плоскі моделі, так і вигнуті дисплеї.

Найбільшого ж уваги заслуговують телевізори сімейства W7. Під цим позначенням, на думку спостерігачів, ховаються надтонкі гнучкі панелі Wallpaper OLED TV, прототипи яких демонструвалися ще в 2015 році

На сайті Wi-Fi Alliance в серії W7 значаться дві версії - розміром 65 і 77 дюймів по діагоналі. Раніше повідомлялося, що товщина Wallpaper OLED TV становить всього близько 1 мм, вага - 1,9 кілограма.

Панелі нового типу можна в буквальному сенсі використовувати замість шпалер. Для кріплення такого телевізора служить спеціальне магнітне підставу, яке попередньо монтується в потрібному місці на стіні.

Очевидно, що вартість Wallpaper OLED TV в разі їх появи на ринку буде обчислюватися тисячами доларів США. Компанія LG з'явилася поки ніяк не коментує.

Замовити дзвінок

Вертикальні вкладки